Info googlemaps 0911 786 923  Napíšte nám   Naplánovať trasu googlemaps

 x 

Prázdny košík
Lipstick Lacgel Collection
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video

LIQUID - s minimálnym zápachom 100ml

TlačiťEmail
LIQUID - s minimálnym zápachom 100ml
Na vzduchu schnúci roztok s minimálnym zápachom. Dobre priľnúci, priemerne tvrdnúci roztok. Na vytvrdnutie nechajme dostatok času. Po vytvrdnutí, na povrchu zostávajúcu lepkavú hmotu odstránime fixačným roztokom.
Revolučne obnovený pomaly schnúci roztok so špeciálnym „ Blue Effect“ účinkom. Mierne fialovo-modré formulky zabránia zožltnutiu a zmene farieb, UV ochrana zabezpečí a vyzdvihne bielu farbu špičky nechta. Stará sa o živosť farieb a ich stálosť. Pomaly schnúci liquid je kompatibilný s každým stavebným aj farebným akrylovým práškom. Nie je príliš pomalý, dáva dosť času aj pomalším nechtárkam na ozdobné formovanie. Pomalší čas tvrdnutia zvýši väčšia teplota tvrdnutia. Originálny, stredne pomalý čas tvrdnutia môžeme meniť dávkovaním Liquidu a vyhovujúcim výberom prášku a tak vyhovuje začiatočníkom aj pokročilým.
PNLQ021_liquid_100ml
Základná cena16,90 €
Predajná cena16,90 €
Zľava
Popis

LIQUID - s minimálnym zápachom 100ml

Revolučne obnovený pomaly schnúci roztok so špeciálnym „ Blue Effect“ účinkom. Mierne fialovo-modré formulky zabránia zožltnutiu a zmene farieb, UV ochrana zabezpečí a vyzdvihne bielu farbu špičky nechta. Stará sa o živosť farieb a ich stálosť. Pomaly schnúci liquid je kompatibilný s každým stavebným aj farebným akrylovým práškom. Nie je príliš pomalý, dáva dosť času aj pomalším nechtárkam na ozdobné formovanie. Pomalší čas tvrdnutia zvýši väčšia teplota tvrdnutia. Originálny, stredne pomalý čas tvrdnutia môžeme meniť dávkovaním Liquidu a vyhovujúcim výberom prášku a tak vyhovuje začiatočníkom aj pokročilým.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Created by LINELABOX