Info googlemaps 0911 786 923  Napíšte nám   Naplánovať trasu googlemaps

 x 

Prázdny košík
Lipstick Lacgel Collection
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video
Kliknite na video

Gél PN PREMIUM 30 gr

TlačiťEmail
Gél PN PREMIUM 30 gr
Na trhu sa objavil luxusný stavebný gél pre náročných - Prémium Gel.
Vlastnosti Prémium Gelu sú, že vôbec nepáli a odlesk fialových odtieňov je kryštáľovo čistý. V salónoch je všeobecne obľúbená stredne hustá konzistencia, ktorú má aj tento gél. Ďalej má neuveriteľnú pružnosť a bombasticky istú priľnavosť a pre tieto vlastnosti sa vyzdvihuje medzi najušľachtilejšie gély.
PNZ041_PNZ042_PNZ043_PNZ044_gel_premium_new_image_photo
Základná cena20,99 €
Predajná cena20,99 €
Zľava
Popis

Gél PN PREMIUM 30 gr

Na trhu sa objavil luxusný stavebný gél pre náročných - Prémium Gel. Vlastnosti Prémium Gelu sú, že vôbec nepáli a odlesk fialových odtieňov je kryštáľovo čistý. V salónoch je všeobecne obľúbená stredne hustá konzistencia, ktorú má aj tento gél. Ďalej má neuveriteľnú pružnosť a bombasticky istú priľnavosť a pre tieto vlastnosti sa vyzdvihuje medzi najušľachtilejšie gély.

Vynikajúce vlastnosti Prémium Gelu:

- nepáli
- je stredne hustý a kryštáľovo čistý
- stálo farebný, odtieň fialovej
- nezožltne
- je výnimočne pružný, dá sa dobre ohýbať
- na každý tip nechtu, je vhodný aj k posilneniu
- na stavanie nechtov, aj na doplnenie
- je neodlupiteľný
- skoro nepotrebuje opilovanie
- na vytvrdnutie potrebuje UV lampu, Led lampu alebo CCFL lampu
- obsahuje neškodlivé zložky
- pomáha obchádzať alergické problémy

Použitie
1. Na posilnenie prírodného nechtu:
Predpríprava nechtu + Perfect Prep (dezinfekcia) + Perfect Bond + podklad Premium gel + vytvrdnutie + nová tenšia vrstva, alebo jemnejšie porkytie na posilnenie + vytvrdnutie + fixácia + tvarovanie + zjemnenie s Bufferom + oprášenie + nanesenie Lac Gélu Clear v 1 alebo 2 vrstvách + vytvrdnutie + LacGel Clear (pozor nie Top gel!) + vytvrdnutie + fixácia.

2. Predľženie prírodných nechtov ( na šablónu) a nahradenie zlomeného nechtu:

Predpríprava nechtu + Perfect Bond + podklad Premium gel + šablóny + podklad Premium gel+ biely gél na voľný okraj (alebo iný) + vytvrdnutie + z Premium gélom sa vytvorí mierny oblúk + vytvrdnutie + fixácia + formovanie s jemným pilníkom + zjemňovanie s Bufferom + oprášenie + Top gel + vytvrdnutie ( pozor: pri nanesení tenšej vrstvy sa odporúča použiť LacGel Clear).

3. Stavebná gélová technika, stavanie pri dlhšom predlžovaní:
Predpríprava nechtu + Perfect Prep (dezinfekcia) + Perfect Bond + šablóny + podklad Premium gel + vytvrdnutie v UV, alebo Led lampe + biely voľný okraj (alebo iný) + vytvrdnutie + zakrytie s Premium gélom - vysoký, alebo normálny "C" oblúk +  vytvrdnutie + fixácia + formovanie s jemným pilníkom + zjemňovanie s Bufferom + oprášenie + Top gel + vytvrdnutie.

Dôležité:
Pretože zvláštna vlastnosť Premium gelu je extra pružnosť, pri použití na posilnenie tenkej vrstvy sa musí naniesť LacGel na prinavrátenie lesku.
V tom prípade, keď robíš s Premium gelom posilnenie prírodných nechtov, alebo zakrytie miernejšieho oblúku po formovaní a použijeme Top gel, môže sa stať, že sa objavia veľmi tenké prasklinky na nechte. To sa môže stať preto, lebo gél je pružný a Top gel je tvrdá látka. Pri modelovaní vysokého "C" oblúka  Premium gel je dokonale použiteľný s Top gelom.

Zhrnutie:
1. Na tenkú vrstvu Premium gel - LacGel Clear (na lesk)
2. Stavebná gélová technika, stavanie pri dlhšom predlžovaní na šablónu: Premium gel - Top gel (na lesk)

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Created by LINELABOX