Top 10 jarných gél lakov, ktoré musíte mať.

Tešíte sa na prvé jarné slnečné lúče? Rozhodli ste sa na chvíľu zahodiť tmavšie odtiene a poobzerať sa po nových, veselých, jarných farbách, ktoré by ich nahradili? Pýtate sa, ktoré sú najlepšie pastelové odtiene gél lakov, s ktorými v najbližších mesiacoch nemôžete urobiť chybu? Ak áno, čítajte ďalej, pretože vám prinášame tie najlepšie farby sezóny v duchu jarnej obnovy! Či už ste profesionálna manikérka alebo hľadáte krásne gélové laky s dlhou životnosťou s vynikajúcou priľnavosťou na domáce použitie, máme pre vás všetko.

 

 

Farba jarných kvetov: fialová

Fialka, orgován, - to sú typické skoré jarné, letné kvety, ktorých vôňu ucítite už len z názvov. Ak nemyslíte len na kvetinovú záhradu, ale chcete jar privítať rozprávkovou fialovou manikúrou, tento pastelovo fialový gél lak, sa vám bleskovo zaryje do srdca.

 

Dievčenská ružová

Jemné, krémové farby si každý rok získavajú veľkú pozornosť a dobrou správou je, že na jar 2022 tomu nebude inak. Ak hľadáte dievčenskú farbu, ktorá vyčarí úsmev na tvári každému, odporúčame túto očarujúcu ružovú. Ukážte svetu, ako veľmi milujete jar, všetko, čo k tomu potrebujete, je silný odtieň pink marshmallow.


Elegantná a decentná broskyňová farba

Čo si myslíme o tejto decentnej, vkusnej pastelovej farbe? Šťavnatá broskyňa, do ktorej je radosť zahryznúť. Ak máte klientku, ktorá uprednostňuje diskrétnejší vzhľad, môžete ju za minútu uspokojiť s týmto gélovým lakom Peach Quartz - Cupcake.> Skutočný hit pre prirodzené nechty, vyzerá skvele na rukách aj nohách.


Prirodzených farieb nie je nikdy dosť

Pre niekoľko ďalších myšlienok sa držme obľúbených odtieňov macaroniek, pretože Perfect Nails má oveľa viac farieb inšpirovaných touto lahodnou sladkou pochúťkou. Pastelovo zelená farba, ako pistachio, je skutočným esom, pretože osvieži váš jarný vzhľad. Použite ho samostatne alebo ho skombinujte s inými farbami - ako je tento Grapefruit Orange - a vytvorte si nechty, ktoré budú každému pripomínať škatuľku sušienok.

 

Svieža a žiarivá zelená

Miláčik farebných lakov na nechty a tradičného permanentného laku, tento extra pigmentovaný Banana Green Jungle gél lak s vynikajúcou priľnavosťou, je obľúbeným kúskom z kolekcie Cat Eye. Svieži a žiarivý trávovo-zelený odtieň je jednou z najcharakteristickejších farieb jari, takže ho pokojne používajte od skorej jari do leta a dokonca aj neskôr.

 

Malá pochúťka pre nechty

Candy Pop s mliečnym efektom so zábavnými farebnými neónovými bodkami - vzrušujúca pastelová zmrzlinová farebná kombinácia, ktorá má nekonečné možnosti. Použite ho na umelé nechty alebo samostatne ako gél lak, je to skvelý produkt na vyskúšanie!

 

Ako jasná modrá jarná obloha

Myslíte si, že odtieňov macaron nikdy nebudete mať dosť? Máte pravdu! Od pistáciovej zelenej po divokú ružovú alebo veselú oranžovú, pridali sme aj pastelovú modrú, ako je krásna obloha, dokonale sa k nej hodí.

 

Tento pomaranč by vám závidel aj Van Gogh

Slávny maliar Vincent van Gogh raz povedal, že neexistuje modrá bez žltej a oranžovej. Každá základná farba má takzvanú sekundárnu farbu a v prípade modrej je to oranžová. Nie je to len farba leta, je to aj farba jari, takže ak chcete na nechtoch vyvolať hrejivé lúče jarného slnka, táto oranžová ManGogh bude vašou obľúbenou pre extra farebný zážitok.

 

Broskyňová pre jarnú romantiku

Broskyňová je ženská, jemná farba nielen na jar, ale aj v akomkoľvek inom ročnom období. Je to farba aj nehy a romantiky, najmä ak zvolíte jemnú, pastelovú broskyňovú. Na nechtoch vyzerá skvele za každých okolností, takže ak ste ešte nenašli perfektnú broskyňovú, môže to byť ono. Nehľadajte nič iné ako LaQ X Gel Polish Peach - Sparkle!

 

Jar plná trblietok!

Ako sa kvety trblietajú na jarnom slnku, mali by sa lesknúť aj naše nechty! Vyskúšajte naše pastelové gél laky s menšími, väčšími trblietkami a ukážte svetu, ako si užívate jar!