Spoločnosť PERFECT NAILS LORIEL vznikla 1. mája 2007. Od začiatku svojho pôsobenia si spoločnosť postupne vybudovala popredné miesto na slovenskom trhu v oblasti distribúcie a predaja výrobkov pre nechtových dizajnérov a nail artistov, ako aj poskytovaním služieb manikúry a nechtového dizajnu na veľmi vysokej, profesionálnej úrovni v Salóne LORIEL na Hlavnej ulici č. 45 (pešia zóna, v budove ALLBA na 1.poschodí) nechtový obchod.

.
PERFECT NAILS v súčasnosti predstavuje značku, ktorá na celom svete ponúka predaj kozmetických výrobkov a zariadení, ktoré zodpovedajú najmodernejším svetovým trendom v oblasti skrášľovania nechtov.

Zodpovedný postoj je neoddeliteľnou súčasťou k napĺňaniu cieľov spoločnosti. PERFECT NAILS LORIEL ponúka svojim zákazníkom širokú škálu profesionálnych výrobkov, bezplatnú poradenskú činnosť vo všetkých oblastiach podnikania a samozrejmosťou je doručenie tovaru na celom území Slovenska. Spoločnosť robí maximum preto, aby vyhovela požiadavkám všetkých svojich obchodných partnerov.

Neustále sledujeme nové trendy na trhu, ktoré pravidelne zaraďujeme do našej ponuky. Našim cieľom je zrealizovať Vaše predstavy a budovať dlhodobú vzájomnú spoluprácu.

 S odvahou plánujeme budúcnosť a dávame všetku svoju energiu do vývoja, aby každému nechtovému dizajnérovi poskytli najdokonalejšie výrobky v každej kategórii - toto je naša politika.

Dnes môžeme bez skromnosti povedať, že Perfect Nails je jednou z najlepšou a najinovatívnejšou rodinou nechtových produktov na profesionálnom trhu. Sortiment výrobkov Perfect Nails sa neustále rozširuje a pri vývoji našich materiálov berieme do úvahy súčasné trendy a techniky, aby sme poskytli dokonalý produkt pre prácu našich odborníkov.

Cítime, že je naším poslaním robiť všetko to čo robíme, perfektne: produkty a služby, komunikáciu a v neposlednom rade i naše ceny.

A čo by sme chceli dosiahnúť? Obrovský komplex, ktorý by bol srdcom Perfect Nails - rovnako ako ten súčasný, ale väčší a profesionálnejší, pretože je vždy kam nasledovať.

Sme si vedomí toho, že dušou Perfect Nails ste práve Vy: tí, ktorí v nás veríte; ktorí nás žiadate; ktorí čakáte na našu novinku; navštevujete naše kurzy; ktorí chodíte do nášho obchodu z ďaleka; ktorí nás sledujete na internete. Preto tvoríme spolu Perfect tím.